Kontakt oss

_DSC4260.jpg

Bli kjent med vårt dedikerte team for regnskapsførere.

Kontaktskjema

 

Vi er her for deg

Hos oss er du som regnskapsfører alltid i sentrum. Vi på regnskapsførerteamet brenner for å hjelpe regnskapsbyråer å finne riktig oppskrift på suksess. Fremtiden stiller store krav men innebærer også mange muligheter. Vi hjelper deg på veien slik at du kan dra nytte av ny teknologi og bruke kompetansen din til å skape merverdi for klientene dine.

Rådgivere

Vi hjelper Norges regnskapsbyråer å finne den beste løsningen. Kontakt en av våre rådgivere via telefon eller e-post for en uforpliktende prat om hva våre nettbaserte tjenester kan gjøre for deg og dine klienter.

Raimond Brekke

Raimond Brekke

Head of Partners, Accounting Offices

raimond.brekke@visma.com

Telefon: 92 62 11 11 

Karoline Iren Reiten Dahle

Karoline Iren Reiten Dahle

Partner Account Manager

karoline.dahle@visma.com

Telefon: 93 41 49 12

Cecilie Sofie Fjellholt

Partner Account Manager

cecilie.sofie.fjellholt@visma.com

Telefon: 93 41 49 88

 

Andreas Thunes

Andreas Thunes

Account Manager

andreas.thunes@visma.com

Telefon: 93 41 49 53

Johanne Brustad

Johanne Brustad

Sales Consultant

johanne.brustad@visma.com

Telefon: +47 412 13 889

Andreas Bjerke

Andreas Bjerke

Sales Consultant

andreas.bjerke@visma.com

Telefon: +47 454 56 148

Support og konsulent

Står du fast i programmet og trenger hjelp, eller ønsker du et tilpasset opplegg for opplæring og for å effektivisere prosesser? Vårt team av kunnskapsrike supportmedarbeidere og konsulenter står klare til å hjelpe deg. Ikke nøl med å ta kontakt - vi er med deg hele veien!

Jørn Karlsen

Jørn Karlsen

Senior Consultant

consult@visma.com

Frederik Sætrang Sohlman

Frederik Sætrang Sohlman

Team Manager

consult@visma.com 

Stian Sundtjønn

Stian Sundtjønn

Senior Consultant

consult@visma.com

 

Lisa Rognerud

Lisa Rognerud

Senior Support Consultant

support@eaccounting.no

Telefon: 21 49 24 26

Silje Miljeteig Rong

Silje Miljeteig Rong

Customer Success Manager

faktura@eaccounting.com

Telefon: 21 89 82 99

Produkt og marked

Har du innspill på hvordan våre produkter og tjenester kan bli bedre, eller har du en suksesshistorie du ønsker å dele med oss? Da vil våre dedikerte ressurser på produkt og marked gjerne høre fra deg.

André Hellesvik

Product Manager, Accounting Offices

andre.hellesvik@visma.com

Live Haugstad Svingen

Markedskoordinator

live.svingen@visma.com

Telefon: 974 78 204

Kontakt oss

Fyll inn skjemaet under, så hjelper vi deg å finne den beste løsningen på din forespørsel.

Vi trenger ditt samtykke.

Hovedkontor

Besøksadresse: Karenslyst allé 56, 0277 Oslo
Postadresse: Postboks 733 Skøyen, 0214 Oslo


Vis større kart
Følg oss på FacebookFølg oss på InstagramFølg oss på YouTubeFølg oss på Twitter