Vi er en blanding av utviklere og digitale rådgivere

Visma Digital Marketing er en gruppe utviklere og digitale rådgivere med en lidenskap for kreativ kommunikasjon og målbare, effektive løsninger. Vi har base i Ålesund, Ørsta, Molde og Oslo.

Olav Sindre Kriken 2.jpg

Olav Sindre Kriken

Byråleder

olav.kriken@visma.com

97196689

Caroline Mehl Nakken.jpg

Caroline Mehl Nakken

Prosjektleder

caroline.nakken@visma.com

48330689

Kristina Juul Jørgensen.jpg

Kristina Juul Jørgensen

Content Manager

kristina.jorgensen@visma.com

48225201

Haakon.jpg

Haakon Sørvik

Content Manager

haakon.sorvik@visma.com

90603113

Charlotte Karlsnes 2.jpg

Charlotte Stranden Karlsnes

Digital rådgiver

charlotte.karlsnes@visma.com

47667666

Trine Humlen 2.jpg

Trine Humlen

Digital rådgiver

trine.humlen@visma.com

92891062

Vilde Bang.jpg

Vilde Bang

Trainee

vilde.bang@visma.com

Thomas.jpg

Thomas Nes Myhre

SEO-konsulent

thomas.myhre@visma.com

Benjamin Ulstein.jpg

Benjamin Ulstein

Digital Rådgiver

benjamin.ulstein@visma.com

Håvard .jpg

Håvard Utne

Performance Konsulent

havard.utne@visma.com

48274220

Porshad Hafezi.jpg

Porshad Hafezi

Performance Konsulent

porshad.hafezi@visma.com

93684801

Camilla Skarshaug.jpg

Camilla Skarshaug

Digital Rådgiver

camilla.skarshaug@visma.com

99346569

Charlotte Myklestu.jpg

Charlotte Myklestu

Head of SEO

charlotte.myklestu@visma.com

95152552

Ylva rund.jpg

Ylva Overå Hide

Content Manager

ylva.hide@visma.com

47287298

Vil du snakke med oss om digital markedsføring?

Fyll ut skjema og fortell oss litt om hva du ønsker å ta en prat om. Så kontakter vi deg så fort som mulig. 

 

Test.jpg

Fyll ut skjema så kontakter vi deg

Vi trenger ditt samtykke.