Digitale rådgivere med lidenskap for effektive løsninger

Kreativ kommunikasjon og målbare, effektive løsninger.
Vi har kontorer i Ålesund, Ørsta, Molde og Oslo.

Benjamin Ulstein.jpg

Benjamin Ulstein

Digital Rådgiver

benjamin.ulstein@visma.com

45459661

Charlotte Karlsnes 2.jpg

Charlotte Stranden Karlsnes

Digital rådgiver

charlotte.karlsnes@visma.com

47667666

Håvard .jpg

Håvard Utne

Digital Rådgiver

havard.utne@visma.com

48274220

Anniken Vorpenes

Digital rådgiver

anniken.vorpenes@visma.com

95038723

Kristina Juul Jørgensen.jpg

Kristina Juul Jørgensen

Content Manager

kristina.jorgensen@visma.com

48225201

Ylva Overå Hide

Kommunikasjonsrådgiver

ylva.hide@visma.com

47287298

Vilde Bang.jpg

Vilde Bang

Grafisk designer

vilde.bang@visma.com

Porshad Hafezi.jpg

Porshad Hafezi

Digital Rådgiver

porshad.hafezi@visma.com

93684801

Louise Ryste

Digital Planner

louise.ryste@visma.com

Thomas.jpg

Thomas Nes Myhre

Digital rådgiver

thomas.myhre@visma.com

92265814

Camilla Skarshaug.jpg

Camilla Skarshaug

Digital Rådgiver

camilla.skarshaug@visma.com

99346569

Trine Humlen 2.jpg

Trine Humlen

Digital rådgiver

trine.humlen@visma.com

92891062

Kristin

Kristin Farestveit

Digital Planner

kristin.farestveit@visma.com

47848772

Birgitte Hoddevik

Digital Rådgiver

birgitte.hoddevik@visma.com

41610170

Torill Standal Eliassen

Byråleder

torill.eliassen@visma.com

95477562

Jeanette Amdam Johansen

Digital Rådgiver

jeanette.amdam@visma.com

97738083

Eirik Aarseth

Digital Markedsfører

eirik.aarseth@visma.com

93607430

Sara Helen Haram

Digital Planner

sara.haram@visma.com

90068185

 

Vil du snakke med oss om digital markedsføring?

Fyll ut skjema og fortell oss litt om hva du ønsker å ta en prat om. Så kontakter vi deg så fort som mulig. 

 

Test.jpg

Kom i kontakt med Visma Digital Marketing!