Vi er en blanding av utviklere og digitale rådgivere

Vi er en gruppe utviklere og digitale rådgivere med en lidenskap for kreativ kommunikasjon og målbare, effektive løsninger. Vi har base i Ålesund, Ørsta og Oslo.

Olav Sindre rund 2.jpg

Olav Sindre Kriken

olav@racer.no

97196689

Ylva rund.jpg

Ylva Overå Hide

ylva@racer.no

47287298

Caroline rund.jpg

Caroline Mehl Nakken

caroline.nakken@racer.no

48330689

Kristina rund.jpg

Kristina Juul Jørgensen

kristina.jorgensen@racer.no

48225201

Benjamin rund.jpg

Benjamin Ulstein

benjamin.ulstein@racer.no

Charlotte rund.jpg

Charlotte Stranden Karlsnes

charlotte.karlsnes@racer.no

47667666

Thomas rund.jpg

Thomas Nes Myhre

thomas.myhre@racer.no

Vil du snakke med oss om digital markedsføring?

Fyll ut skjema og fortell oss litt om hva du ønsker å ta en prat om. Så kontakter vi deg så fort som mulig. 

 

Hvilke prosjekter har vi levert i Visma Digital Marketing.jpg

Fyll ut skjema så kontakter vi deg

Vi trenger ditt samtykke.