Digitale rådgivere med lidenskap for effektive løsninger

Kreativ kommunikasjon og målbare, effektive løsninger.
Vi har kontorer i Ålesund, Ørsta, Molde og Oslo.

 

Kontaktskjema     Ansatte

Avtal en prat med våre rådgivere!

Fyll ut skjema og fortell oss litt om hva du ønsker å ta en prat om. Så kontakter vi deg så fort som mulig.

Kontakt Ikon (1).svg

⭐ Våre stjerner ⭐

 

charlotte-karlsnes.jpg

Charlotte Stranden Karlsnes

Digital Rådgiver

Ålesund

charlotte.karlsnes@visma.com

47667666

Anniken Vorpenes

Digital Rådgiver | Teamleder

Ålesund

anniken.vorpenes@visma.com

95038723

kristina-juul.jpg

Kristina Juul Jørgensen

Digital Rådgiver

Ørsta

kristina.jorgensen@visma.com

48225201

Vilde Bang.jpg

Vilde Bang

Grafisk Designer

Oslo

vilde.bang@visma.com

porshad-hafezi.jpg

Porshad Hafezi

Digital Rådgiver | Teamleder

Ørsta

porshad.hafezi@visma.com

93684801

Louise Ryste

Digital Planner

Ørsta

louise.ryste@visma.com

99460996

thomas-myhre.jpg

Thomas Nes Myhre

Digital Rådgiver

Ørsta

thomas.myhre@visma.com

92265814

Camilla Skarshaug.jpg

Camilla Skarshaug

Digital Rådgiver

Ålesund

camilla.skarshaug@visma.com

99346569

Kristin

Kristin Farestveit

Digital Rådgiver

Ørsta

kristin.farestveit@visma.com

47848772

Oddbjørn Hatløy

Byråleder

oddbjorn.hatloy@visma.com

90502359

Jeanette Amdam Johansen

Digital Rådgiver

Ålesund

jeanette.amdam@visma.com

97738083

Eirik Aarseth

Digital Rådgiver

Oslo

eirik.aarseth@visma.com

93607430

Sara Helen Haram

Digital Planner

Ålesund

sara.haram@visma.com

90068185

 

Hilde Marks

Seniorrådgiver | Teamleder

Oslo

hilde.marks@visma.com

95559449

Sigbjørn A. Breder

Digital Planner

Ålesund

sigbjorn.breder@visma.com

41767064

Lars Andreas Vestre

Digital Markedsfører

Ålesund

lars.vestre@visma.com

94866263

Lisa-Mari S. Kvalsund

Digital Markedsfører

Ålesund

lisa-mari.kvalsund@visma.com

93095430

Madeleine Bredesen

Digital Rådgiver

Oslo

madeleine.bredesen@visma.com

91731861

 

Hanne Stenshorne

Content Manager

Oslo

hanne.stenshorne@visma.com

99622624