
Kurs og aktivitetskalender
Vi i Visma bWise arrangerer blant annet frokostmøter, gratis introduksjonskurs og webinarer.
Vi i Visma bWise arrangerer blant annet frokostmøter, gratis introduksjonskurs, webinarer, og vi inviterer med oss kundene på arrangementer i inn- og utland. Vi er Norges eneste autoriserte training partner av Qlik. Vi er også eneste kursleverandør i Norge for TimeXtender training.
Trykk på hvert enkelt kurs for mer detaljer og påmelding.
Vi er Norges eneste autoriserte training partner av Qlik. Dere kan enten velge å ta ett av kursene eller begge to. Trykk deg inn på hvert kurs for å se mer om innholdet.
Ønsker du heller skreddersydd opplæringsworkshop fremfor kurs? Skriv det inn i kommentarfeltet ved booking av kurs så tilpasser vi etter dine ønsker.
Skap visualiseringer i Qlik Sense Datamodellering med Qlik Sense
Motta teknologioppdateringer og invitasjoner til kurs og seminarer i regi av Visma bWise ved å melde deg på vårt nyhetsbrev.